Şirket Bilgisi

Filkab Solar Enerji,15 yıldan uzun süredir Bulgaristan ve diğer Doğu Avrupa ülkelerinde başarıyla gelişmekte olan ve güç endüstrisinin en önde gelen malzeme tedarikçilerinden biri olan ve sektörde kapsamlı hizmetler sunan FILKAB Group şirketine bağlı bir Türk şirketidir. Filkab Solar Enerji, yenilenebilir enerji sistemleri alanında geniş çözümler sunmaktadır- tasarım, malzeme tedariği, sistemin yapımı ve montajı. FILKAB Group'un Bulgaristan'ın sekiz şehrinde şubeleri ve Türkiye, Romanya ve Makedonya'da bağlı şirketleri vardır.

Filkab Solar Enerji'nin Avrupa'nın önde gelen PV modül, invertör, şarj kontrolörleri ve akü imalatçılarıyla yapmış olduğu başarını işbirlikleri, müşterilerimize sunduğumuz PV Sistemlerin yüksek kaliteli, uzun kullanım ömürlü ve kurulu watt-peak başına yüksek verimli olmasına katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda, şebekeye bağlı, otonom ve hibrid sistemler alanındaki önemli mühendislik deneyimimiz, projelerin kısa sürede yapımını ve garanti süresi boyunca ve sonrasında mükemmel bakım hizmetini müşterilerimize sunmamızı sağlar. Bütün bunlar, Filkab Solar Enerji'yi güvenilir bir partner ve sizin PV projelerinizin uygulanmasında mantıklı seçenek yapar.

Servis paketimiz ile, uzak sistem izleme, olay raporlaması, PV sistemler için süreli ve acil bakım anlaşmaları, Filkab Solar Enerji yüksek seviyede santral emreamadeliği ve yüksek spesifik verimi garanti eder.

FILKAB Group geniş iş yelpazesi için son derece verimli bir yapı ve organizasyon geliştirmiştir;

  • Plovdiv'de modern imalat ve ticaret tesisleri;
  • Müşterilere ürünleri ulaştırmak için kendi nakliye ekipmanları;
  • Burgaz, Varna, Ruse, Veliko, Tarnova, Sliven, Sofya ve Shumen'de kendi tesisleri;
  • Türkiye, Romanya ve Makedonya'da şirketler.